צופים:

תנועת הצופים, שבט "נועם", היא אחת מתנועות הנוער הוותיקות בעיר. התנועה שמה דגש על בניית שבטים קהילתיים, חיזוק הפריפריות ועשייה קהילתית ענפה.

קהל יעד: תלמידי ד'-י"ב
ימי פעילות: שלישי וחמישי
כתובת: מקלט 40, רחוב התות 1, נתיבות
ליצירת קשר: ירדן פרץ, 054-608108

בני עקיבא:

בני עקיבא הינה תנועת נוער דתית-לאומית, הנשענת על ערכי התורה והעבודה. בני עקיבא נתיבות היא התנועה הגדולה בעיר, יש לה שני סניפים פעילים והיא מהווה את תנועת הנוער המרכזית של הציבור הדתי-לאומי.

קהל יעד: תלמידי כיתות ד'-י"ב
ימי פעילות: שלישי ושבת
כתובת: סניף מרכז: המת"ל, רחוב הרב צבאן, נתיבות; סניף הוורד: מקלט 53, רחוב ירושלים, נתיבות
ליצירת קשר: טליה ממן, קומונרית סניף מרכז, 052-9484907; אפרת ווסה, קומונרית סניף הוורד, 053-9332305

אריאל:

תנועת הנוער "אריאל" הינה ארגון דתי תורני ציוני. התנועה מחנכת למנהיגות, אחריות ונתינה, מתוך יראת שמיים וקיום תורה בשלמות. התנועה פועלת בהפרדה מלאה בין בנים לבנות, כחלק מחזון חינוך הנוער מתוך צניעות וקדושה. פעילות התנועה ענפה וחניכיה נהנים מפעילות סדירה פעמים בשבוע, לצד טיולים, סמינריונים, ימי עיון, פעילות התנדבותית, הפעלות ערכיות-חווייתיות ועוד. נוער התנועה פועל במסגרות התנדבות שונות ולוקח חלק במפעלי תרומה לחברה.

קהל יעד: תלמידי כיתות ד'-י"ב
ימי פעילות: שלישי ושבת
כתובת: סניף מרכז, בנים: ישיבה תיכונית דרכא, נתיבות; סניף מרכז, בנות: מקלט 54 (מול תיכון מקיף כללי נבון), נתיבות
ליצירת קשר: בנים, רונאל בוזגלו, 054-5460103 /  נהוראי כהן, 054-2615105; בנות, רינת כהן, 050-6800771

כנפיים של קרמבו:

"כנפיים של קרמבו" היא תנועת נוער לילדים ולבני נוער עם ובלי צרכים מיוחדים, המקיימים פעילות חברתית משותפת בהתאם לערכי התנועה ולמסריה - סובלנות, הכלה, שוויון הזדמנויות, מנהיגות נוער ועוד. התנועה קולטת ילדים ונוער מכל היכולות ומכל קשת הלקויות. פעילים עם צרכים מיוחדים בגילאי 22-7 משתתפים בקבוצות בהתאם לגילם, ביחד עם חונכים (בגילאי 18-12), המלווים אותם ומתווכים עבורם את הפעילות. הפעילים מתנדבים יחדיו למען הקהילה, יוצאים לפעילויות חוץ ואף נופשים יחדיו במחנה קיץ.

קהל יעד: חניכים עם ובלי צרכים מיוחדים, עד גיל 21
ימי פעילות: רביעי
כתובת: תיכון המר, רחוב הרב צבאן, נתיבות
ליצירת קשר: רוני כהן, 052-3225178

עוז:

התנועה פועלת בקרב ילדי ישראל בכיתות א'-ג', מתוך הבנה שגיל זה הינו משמעותי מאוד בפיתוח האישיות, ההבנה החברתית והקניית ערכיים יהודיים וציוניים. התנועה יוצרת מענה חברתי, ערכי ותרבותי על ידי פעולות שבועיות, סדנאות חינוכיות, טיולים וסיורי חוויה לאומית ויהודית, סמינריונים וחידונים המועברים במהלך השנה לכלל הסניפים.

קהל יעד: ילדים בכיתות א'-ג'
ימי פעילות: ראשון-שלישי
כתובת: המת"ל, רחוב הרב צבאן, נתיבות
ליצירת קשר: אודיה, 052-507202638