ביום שני יט' חשוון, 25/10 , החל מ-18:50 הגיעו כ100 נשים מכל גווני האוכלוסיה לערב חשוב במיוחד כחלק חודש למודעות לסרטן השד.


 אנו נמצאים לקראת סופו של חודש המודעות לסרטן השד והחשיבות לבדיקה וגילוי מוקדם.

מחלקת הספורט העירונית בנתיבות בשיתוף מכבי שירותי בריאות ,פורום נשים נתיבות ונתיבים, יזמו ערב של העצמה ובריאות לנשות נתיבות והסביבה

 הערב כלל, ארוחת ערב קלה וטעימה של השפית ספיר כהן מדר, אימון מיוחד  לחיזוק רצפת האגן, הרצאות ושיחות חשובות בנושא. בין הדוברים/ות היו :ד"ר אודית גיבור - כירורגית שד שדיברה על זיהוי תסמינים מקדימים למחלה, בדיקה עצמית ומתי נכון לגשת להיבדק ,ד"ר וולצוק ולדמיר - רופא נשים שדיבר על מחלות נפוצות ,חיסונים ובדיקות שנדרשות ,הילה קרביץ רייך – פיזיותרפיסית שדיברה על ריצפת אגן ותרגלה עם הנשים ,אודליה רדמי - דיאטנית קלינית שדיברה על עקרונות חשובים לתזונה בריאה ושיתפה במתכונים קלילים לארוחות בריאות לכל המשפחה.

נשים רבות נחשפו לראשונה לבדיקות מצילות חיים ולמדו על תסמינים הדורשים תשומת לב ופניה לגורמי הרפואה בעת הצורך. אנשי המקצוע נשאלו שאלות רבות במטרה להפיג חששות בקרב המשתתפות ולהגדיל את המודעות.

האווירה הייתה נעימה . נראה כי נוצרה אחוות נשים על ידי שיח פתוח אחת עם השנייה ועם בעלי המקצוע על כל הנושאים החשובים לבריאות הנשים.

בסוף האירוע חולק שי לכל משתתפת- מחזיק מפתחות תחת הסלוגן ''לכי להיבדק'',.תזכורת תמידית שתלך עם כל אישה לכל מקום.

הערב התקיים במכון הכושר GYMNET ובכפוף להנחיות התו הירוק

שנדע בריאות וימים טובים ואל תשכחו- מודעות וגילוי מוקדם, מצילים חיים!