גל הקורונה אומיקרון המתפרץ בכל הארץ, לא פסח עלינו בנתיבות ואנו עדים לעליה בשיעור התחלואה וחייבי הבידוד בעיר במימדים שמהווים קריאת השכמה לכולנו. אנו ממשיכים לעשות את כל הנדרש כדי להבטיח מרחב ציבורי מוגן בריא ובטוח. אנחנו עושים את כל הנדרש באמצעות קופ"ח לקי


אבל, הקורונה לימדה אותנו שהיכולת לעצור את שרשרת ההדבקות ולהפחית את שיעור התחלואה, תלויה בכל אחת ואחד מאיתנו. היא מושפעת מהתנהגות נכונה של התושבים כיחידים וכציבור.

אני קורא לכל תושבי העיר לשמור על הנחיות משרד הבריאות. לגלות אחריות בדבר החובה לשמור על הבריאות שלנו, של המשפחה שלנו ושל כלל התושבים בעיר. החיסונים הם אמצעי המניעה היעילים ביותר שמבטיחים מוגנות של הציבור ואצל הילדים זמן ההבשלה להשפעתם גבוה יותר.

אני קורא לכל התושבים, לכו להתחסן כדי לשמור על הבריאות שלכם והחשוב ביותר קחו את הילדים להתחסן תוך הפניית מלוא הקשב הנדרש כדי להעמיק אצלם מודעות לשמירה על כללי הריחוק החברתי.  יש בינינו אנשים שטרם התחסנו כלל, אני מפציר בהם, לכו להתחסן. החיסונים מצילים חיים. אני מבקש להודות להנהלות קופ"ח ולצוותים הרפואיים בעיר שעושים כל אשר לאל ידם כדי לקיים מערך חיסונים ובדיקות טוב ויעיל, אז אנא תעכבו אחר הפרסומים ולכו להתחסן ודאגו לחסן את הילדים. אל תשאירו אותם בלתי מוגנים.

יחיאל זוהר

ראש העירייה.