דלג לתוכן העמוד

ספר טלפונים

פקס : 076-8093526

מנכ"ל העירייה

משה מימון
מנכ"ל העירייה
ארלין בן דוד
מנהלת לשכת מנכ"ל

אסטרטגיה

הרצל בהרב
מנהל אגף אסטרטגיה
מאיה אוזן
קידום עסקים

ארנונה

ליז זילכה
מנהלת המחלקה
אילנה פחימה
מזכירת המחלקה
מוקד מידע ותשלומים

ביטחון

בנצי בובליל
מנהל אגף
צורית טרבלסי
מזכירת אגף
חנן עמר
סגן מנהל אגף

יחידת אופק

דניאל יפרח
מפקד יחידת אופק

מוקד עירוני

מוקד עירוני

אוריאנה יעקב
מנהלת מוקד

שיטור עירוני

שרון אמסלם
מנהל שיטורי עירוני

ביטחון קהילתי

חגית ביטון חג'בי
מנהלת התוכנית

גזברות

ברק ישראל
גזבר העירייה
גקלין דהן
מזכירת המחלקה
רחל קורן פרץ
עוזרת גזבר
צחי כהני
כלכלן

דוברות

בני כהן
דובר העירייה והממונה על חוק חופש המידע
עידו סופר
ניו מדיה

האגף לשירותים חברתיים

אזרחים ותיקים

פקס אזרחים ותיקים: 08-9945827

אנשים עם צרכים מיוחדים

פקס אנשים עם צרכים מיוחדים: 08-9945827

התמכרויות מבוגרים

פקס התמכרויות מבוגרים: 08-9945827

עבודה קהילתית

פקס עבודה קהילתית: 08-9945827

אורנה אלימלך
מנהלת היחידה

היחידה הסביבתית נגב מערבי

פקס היחידה הסביבתית נגב מערבי: 08-9943054

שחר יסינובסקי
מנהל היחידה הסביבתית
איריס חן
מזכירה
מיכל שושן
חינוך והסברה סביבתית
נורית כהן
מחזור

המרכז לעולי אתיופיה

אדיסו קסה
מנהל המרכז
שדרות ירושלים 162,נתיבות

הנדסה

יצחק כהן
מהנדס העיר
יאנה בורחוב
מזכירת מהנדס העירייה
דוד קריספין
מנהל פרויקטים
אריאל כהן
מנהל פרוייקטים
יפה אוזן
מידענית
חגית כהן
אחראית תכנון סטטוטורי
אלי אדרי
אחראי gis
שירה אדרי
מזכירת הועדה לתכנון ובנייה
רעות אלבז
בודקת תוכניות
נווה מויאל
מנהל פרוייקטים
לאה אבו
בודקת תוכניות
שרי דדון
בודקת תוכניות
לימור קקון
מידענית
שובל לוגסי
בודקת תוכניות

הספריה העירונית

סמדר עמר
מנהלת הספריה
שדרות ירושלים 195

ועדת תחבורה

אפרת אזרד
מזכירת ועדת תחבורה
שדרות ירושלים 8 , נתיבות

חברה כלכלית

פנינה גוסיס
מזכירה

חדר כושר

ליאורה זגורי
מנהלת חדר הכושר

חממה טכנולוגית

מדלין פורטל
מנהלת החממה
רחוב ירושלים 191 בניין בית מרדכי,נתיבות

לשכת ראש העירייה

יחיאל זוהר
ראש העירייה
דינה ניהוז
מנהלת לשכה
חן מאיר
עוזרת ראש העירייה
איריס כהן
מזכירת לשכה

מועדון נוער משה"ב

מועדון נוער ע"ש נחמה ריבלין

מועדוני נוער

מועצת נוער

מחלקה משפטית

טל שלומי
יועץ משפטי
טלי חזן
מזכירת המחלקה

מחלקת ספורט

אבי לוגסי
מנהלת מחלקת הספורט

מינהל החינוך

אבי אלישע
ראש מינהל החינוך
סיגל אפריאט
רכזת תקציבים והסעות
רחוב ד"ר יוסף סמילו, מתחם קל אוטו, קומה 2, נתיבות

העברה בין בתי הספר

מלכה כהן
קב"ס - קצין ביקור סדיר

מנהלת הסכם גג

אלונה שפר
מנכ"לית
רחוב 11 הנקודות מרכז הפעלה עירוני , נתיבות
מורן עמר
ע. מנכ"ל
מיכל קובר
מזכירה
שירן סגרון
רכזת משתכנים
חיה דמרי
בקרה ותקציבים

מעונות יום

יפעת אמר
מנהלת מעונות יום "התחלה חכמה"

מערכות מידע

עדי לסרי
מנהלת מערכות מידע

מצבי חירום

מרכז מידע פיקוד העורף

מרכז אוריינות דיגיטלית

פקס מרכז אוריינות דיגיטלית: 153-506231302

נועה כהן
מנהלת המרכז
שדרות ירושלים 191 (בבניין מרכז מדעים),נתיבות

מרכז מדעים

פקס מרכז מדעים: 08-9932940

ורד קינן
מנהלת מרכז מדעים
רחוב ירושלים 191 בניין בית מרדכי,נתיבות

מרכז משפחות צרכים מיוחדים

מרכז עוצמה

מרכז צעירים

נוי חדד
רכזת חיילים משוחררים
שדרות ירושלים 6, נתיבות
נעמה אלענקרי
מנהלת מרכז צעירים
שדרות ירושלים 6, נתיבות

השכלה גבוהה ומלגות

ספיר בן חמו
רכזת השכלה גבוהה ומלגות
שדרות ירושלים 6

מעורבות חברתית

רם חכמון
רכז מעורבות חברתית
שדרות ירושלים 6, נתיבות

משאבי אנוש

עוזית אוקנין
מנהלת משאבי אנוש
שדרות ירושלים 8, בנין העירייה

משכן לאומנויות הבמה

פקס משכן לאומנויות הבמה: 077-3182462

ענבל יפרח
מנהלת המשכן
רחוב הגפן 1, נתיבות

משכן לאומנוית הבמה

ענבל יפרח
מנהלת המשכן

נגישות

נתיבים - החברה לתרבות פנאי וקהילה

סביבה ותברואה

סיגל רביבו
מזכירת האגף
רחוב שבטי ישראל 44 (אולמי גיל לשעבר),נתיבות
ציון בוסקילה
מנהל אגף

סגן ראש העירייה

ד"ר איליה אטינגר
סגן ראש העירייה
יעקב מעלימי
סגן ומ"מ ראש העירייה
רחל וקנין
מזכירת סגן ומ"מ ראש העירייה

עולם הילד

דבי נגר
מנהלת עולם הילד

פארק תעשיות נ.ע.ם

סופיה טרבלסי
מזכירה
יוסי אנגלר שר
מנכ"ל
יוסי אנגלר שר
מנכ"ל
רחוב הארזים 72, נתיבות

פינוי אשפה וניקיון העיר

ציון בוסקילה
מנהל אגף תברואה
רחוב שבטי ישראל 44 (אולמי גיל לשעבר),נתיבות

פיקוח ואכיפה סביבתית

פקס פיקוח ואכיפה סביבתית: 08-9107124

יחידת יפתח

רחוב שבטי ישראל 44 (אולמי גיל לשעבר),נתיבות

פיקוח עירוני

יקירה אוזן
מזכירת פיקוח עירוני
אוהד יפרח
מנהל פיקוח עירוני

פיקוח על הבנייה

שמעון יפרח
מנהל מחלקה
יפעת אזרד
מזכירה
שדרות ירושלים 8, בנין העירייה
קוסטיה קולייב
מפקח בניה
יוסף פחימה
מפקח בניה

פיתוח קריירה

דנה פרי אוחנה
רכזת פיתוח קריירה
שדרות ירושלים 6, נתיבות

פרט ילד ומשפחה

פקס פרט ילד ומשפחה: 08-994582

צהרונים

שחר שלום
מנהל צהרונים

קונסרבטוריון

שמואל אלבז
מנהל הקונסרבטוריון
רחוב ירושלים 177, נתיבות

קידום מעמד האישה

דבי נגר
יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה

רישוי עסקים

רחלי מלכה
מזכירת רישוי עסקים
ציון עמיר
מנהל רישוי עסקים

רישום לגני הילדים

רישום לכיתה א'

מחלקת חינוך

רחוב ד"ר יוסף סמילו, מתחם קל אוטו, קומה 2,נתיבות

רכש

אילנית משה
מנהלת רכש

שיפור פני העיר

מורן שרוני דרעי
עוזרת מנהל אגף
שולה בן חמו
מזכירת אגף
מוריס סויסה
מנהל אגף

שירות וטרינרי

מוקד טלפוני

שירות פסיכולוגי חינוכי

רותי ביטון
מזכירה
רחוב רמב"ם 2
שועא כהן
מנהלת השירות הפסיכולוגי
רחוב רמב"ם 2 נתיבות

תאגיד המים מי אשקלון

מוקד טלפוני
מענה לתושב

תנועה וחניה

פקס תנועה וחניה: 08-9107124

יחידת יפתח

רחוב שבטי ישראל 44 (אולמי גיל לשעבר),נתיבות

תרבות יהודית

תהילה כהן
מזכירה
ראובן פיניש
מנהל